Oficjalna Strona
Kobiecego Klubu Piłkarskiego
Unia Lublin

 

Kategoria:
uniaZapraszamy wszystkie dziewczynki do dołączenia do naszego klubu i rozpoczęcia swojej przygody z piłką nożną. Prowadzimy treningi w każdej kategorii wiekowej🏟
Posiadamy wykwalifikowaną i zaangażowaną kadrę trenerską, a zajęcia przez nią prowadzone są ukierunkowane na rozwój naszych zawodniczek💪🏻
Bierzemy udział w turniejach z drużynami z całej Polski, rozwijamy sprawność ogólną naszych zawodniczek, budujemy ich pewność siebie, odwagę oraz uczymy samodzielności i odpowiedzialności 😊
Dołącz do nas!
Kategoria:

trener 

Serdecznie witamy trenera Przemysława Delmanowicza, który w sezonie 2021/22 poprowadzi zespół drugoligowy. Na tym stanowisku zastąpi duet trenerski Radosław Jezierski i Jakub Knap.
Trener Delmanowicz w swojej karierze trenerskiej był szkoleniowcem m.in. w pierwszoligowym Motorze Lublin, Chełmiance Chełm, Lewarcie Lubartów i młodzieżowej kadrze Polski. Swój warsztat wzbogacal na szkoleniach i stażach na zachodzie w czołowych, europejskich klubach. Zatrudnienie Trenera z takim doświadczeniem i dorobkiem odpowiada naszym ambicjom sportowym.

Kategoria:
seniorki
Zarząd KKP Unia Lublin informuje, że w sezonie 2021/22 drużyny seniorskie będą występowały na poziomie II ligi kobiet (gr. południowa) i IV ligi kobiet (gr. lubelska).
17 lipca 2021 Zarząd PZPN oficjalnie zakończył procedurę przejęcia przez KKP Unia Lublin sekcji piłki nożnej kobiet Widok Lublin- Kobiety z Widok Lublin. Cel w postaci podniesienia poziomu sportowego piłki nożnej kobiet w mieście Lublin poprzedziły rozmowy w przyjaznej atmosferze. W tym miejscu pragniemy podziękować Panu Prezesowi Jackowi Skrzyniarzowi i Trenerom Piotrowi Rodakowi i Pawłowi Porzuckowi za współpracę w tym zakresie.
Serdecznie witamy wszystkie zawodniczki Widoku, które od bieżącego sezonu będą reprezentować barwy Unii Lublin na poziomie 2 ligi kobiet.
Życzymy dobrego sezonu!
Kategoria:
trzusk

Nasze ORLICZKI zbierają wyjątkowe piłkarskie doświadczenia

Zespół pod czujnym okiem trenerki Dominiki Przewłoki wziął udział w unikatowym turnieju dedykowanym wyłącznie dziewczynkom –Trzuskawica Cu

Wielkie święto KOBIECEJ PIŁKI, w którym konkurowały drużyny z całej Polski. Nasze orliczki miały sposobność do rywalizacji z zespołami, których do tej pory nie spotkały na swojej piłkarskiej ścieżce.

Szczególne podziękowania kierujemy do organizatorów Tomasz Popiela Gmina Nowiny, Hotel Binkowski w Kielcach za stworzenie optymalnych warunków dla młodych adeptek piłki nożnej.

To wydarzenie na zawsze pozostanie w ich pamięci

Dziękujemy za tą możliwość

Dzięki takim wydarzeniom rozwija się kobieca piłka!

Kategoria:

IMG 20210307 WA0033a

 
 Za nami już II edycja turnieju i możemy śmiało stwierdzić, że staje się to naszą nową, coroczną tradycją ⚘⚽️W turnieju udział wzięło blisko 100 młodych zawodników i zawodniczek, a każdy zespół rozegrał na boisku 75 min.

W turnieju udział wzięli:
MKS Zwolenianka Zwoleń
Perły Lublin
KS "stella" Kraśnik I
KS "stella" Kraśnik II
Unia Lublin I
Unia Lublin II
LKS Wilki Wilków
KS Sokół Konopnica
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas
Do zobaczenia za rok